Aktualności

„W ZAGRODZIE I OGRODZIE- USPRAWNIANIE W ZGODZIE Z NATURĄ”.


Dzięki dofinansowaniu uzyskanemu od Fundacji PZU w ramach konkursu „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU/2023” od 01 sierpnia 2023 – 31 stycznia 2024. realizujemy projekt „W ZAGRODZIE I OGRODZIE- USPRAWNIANIE W ZGODZIE Z NATURĄ”. Uczestnicy wezmą udział m.in. w sesjach hipoterapii, onoterapii, ogrodoterapii, treningach TUS.
Zapraszamy 20 dzieci z niepełnosprawnością w wieku od 3 do 18 lat, mieszkające na wsi lub w małej miejscowości (do 30 tys. mieszkańców).

REKRUTACJA trwa do 15 września 2023 lub do wyczerpania miejsc!

Wymagane dokumenty:

  1. Karta zgłoszenia do projektu (kliknij, aby pobrać)
  2. Ważne orzeczenie o niepełnosprawności lub ważne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego lub ważna opinia o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju.
  3. Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do hipoterapii.

Rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka do projektu zapraszamy do kontaktu:

tel.: 787484983

e-mail: kontakt@dzieciwujatoma.pl

Aktualności

Lato 2023 – hipoterapia dla dzieci z terenu Gminy Blachownia

Z przyjemnością informujemy, w okresie od 1 lipca  do 26 września 2023r.  będziemy realizować zadanie publiczne, współfinansowane przez  Gminę Blachownia „Lato 2023 – hipoterapia dla dzieci z Gminy Blachownia”. Głównym celem niniejszego zadania jest szeroko pojęta działalność  związana z profilaktyką  i edukacją  lokalnego środowiska (rodziny z terenu gminy Blachownia) w zakresie  zagrożeń uzależnieniami, zapobieganie patologii i wykluczeniu społecznemu oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez rozwijanie potrzeby aktywności na świeżym powietrzu, potrzeby kontaktu z  drugim człowiekiem i z naturą,  odkrywanie walorów natury, rozwój empatii, kompetencji społecznych i emocjonalnych, ogólną poprawę jakości zdrowia fizycznego i psychicznego uczestników.


logo_1_procent_kolor


1 % ma znaczenie

| Edit

Nie oddawaj 1% podatku nie wiadomo gdzie, przekaż go w nasze dobre ręce  na dalszą budowę ośrodka animaloterapii – KRS 0000579886. Dzięki temu będziemy mogli j …